Beri

Josefův důl 2021

Chalupa v Josefově dole se osvědčila ve své ideální poloze. Letos jsme zde strávili nejprve jeden víked s Luckou s klukama a potom jsme tam odjeli na naše jarní prázdniny a nakonec jsme tam díky lockdownu zůstali 10 dní. Fotky z dvou lednových dnů zde: Fotky z deseti únorových dní lockdownu zde:  
více

70

Plachtění v Chorvatsku 9/2020

Začátkem září jsem byla poprvé na plachetnici. Článek i s fotkami je zde: https://photos.app.goo.gl/Pnn7mMmU5UkcDv67A
více

19

Lipno 7/2020

S Cyrilem na mořském kajaku po Lipně. Odkaz na článek je zde: https://photos.app.goo.gl/r1xGFEjXktvermPK9
více

477

Salza a okolí 7/2020

Na začátku července jsme jeli na prodloužený víkend do Rakouska. Původně mě sice Cyril lákal do Slovinska, ale tam uzavřeli hranice, takže místo na Soču jsme jeli na Salzu. Odjížděli jsme v pátek večer naší dodávkou. Cestou jsme v ní přespali a ráno zastavili na parkovišti u Lassingu, s tím, že počkáme na další auto, kterým měl přijet náš kamarád...
více

215

Pernink Silvestr 2019

Opět jsme se na Silvestra sjeli s Cyrilovými spolužáky v Krušných horách v Perninku. Sněhu bylo hóooooooooodně málo. Já s Berinkou jsme za ostními přijely jen na 2 dny a jednou jsme zajeli do Jedové chýše. Kvůli nedostatku sněhu jsme to ale museli vzít oklikou a já zjistila, že 8 km už je nad moji hranici. Nesení běžek na rameni 3 km bylo už dost....
více

Ratchsings

Carving v Ratchsings 3/2019

Prodloužený víkend v Jižním Tyrolsku v Ratchsings na carvingových lyžích se školenými instruktory. Další fotky v galerii zde:
více

Hazmburk2

Výlet na Hazmburk 10/2019

Jeden hezký podzimní den jsem jela s Berinkou a tetou Danou na výlet do Českého středohoří.   Další fotky jsou v galerii zde:
více

Z Mariiny vyhlidky

Víkend v Lužických horách 8/2019

Poslední prázdninový víkend jsme jeli s Liborem na chatu do Luzickych hor. V pátek večer jsme shlédli divadlo ve skalách. V sobotu jsme šli trasu skalami z Jetřichovic. V neděli jsme šli na houby a houby jsme našli. Další fotky jsou zde:
více

Pernink

Pernink Silvestr 2018

Po dlouhé době jsme byli s Cyrilovými spolužáky na zimní akci. Společně jsme strávili 9 dní v Perninku v Krušných Horách. Tentokrát jsme byli častěji na běžkách, než na sjezdovkách. Berinka objevila možnost provozovat skate - bruslení na běžkách. Bavilo jí to pak víc než sjezdovat. Bylo dost teplo, takže sníh byl nic moc. Prvního jsme lyžovali na...
více

Rakousko

Rakouské sjezdovky 12/2018

Předvánoční třídenní lyžování v Serfaus-Fiss-Ladis v Rakousku. Pouze já s kamarády. Výkony byly slušné. Poslední den 8 tis. výškových metrů, 60 km, z toho tři černé. Ostatní dny obdobné hodnoty. Fotky jsou v googl galerii.
více

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 následující