Berenika se od pěti let věnuje krasobruslení. Začala v říjnu 2017. Trénuje na HASE u paní Novákové v USK Praha.

V březnu 2018 byla s ostatními svěřenkyněmi paní Novékové na své první exhibici při slavnostním otevření kluziště v Petrovicích.

V červnu jsme absolvovaly první týdenní soustředění v Praze na Hvězdě. Bylo to náročné, brzské vstávání, autem přes půl Prahy, potom 4 hodiny trérink (s pauzami) a odpoledne zase ucpanou Prahou domů. Ale pokrok, který Beri udělala byl obrovský.

Začínám fotit doma portréty, tak jsem nemohla nevyužít příležitosti. První malinké oblečení vhodné na tréninky máme od Adriany, která byla podobně drobná. Po nějaké době jsem jí nechala ušít tréninkové šatičky s legínkami a čelenkou. 

Kryštofova oslava narozenin na Padoku v 9/2018.

Na vánoce každý rok připravují děti vlastní skupinová vystoupení. Těm malým pomáhají s nacvičením trenérky. Fotky z vánoční hodiny 2018 na HASE.

Pro nováčky zatím nepovinné, ale naší trenérkou vyžadové testy č.1 a 2. Beri splnila v březnu 2019. 

Dva týdny letního mezinárodního krasobruslařského soustředění na Hvězdě byly náročné, tentokrát i pro tatínka, protože jsem já ležela v nemocnici.

Vánoční hodina 2019.

Testy č.3 1/2020. Splněny v Náchodě.

První závody - Kralupy nad Vltavou.

Druhé a poslední závody této sezóny MC USK.

Krasobruslení nás napadlo díky Vanesce, kamarádce ze školky, která v té době bruslila v BK Říčany a na HASU jsme šli, protože u paní Novákové bruslí Kryštof - Berinčin bratranec.

 

Galerie videí a fotek s jejímy pokroky, kam přidávám nová videa a postupně umazávám ty nejstarší je zde.