Díky Karlovi a Džíně jsem se podívala na podzim do Krušných hor. Děti nám hlídala babička, tak jsme si mohli vyjet s Cyril na víkend sami dva.

Svatební obřad probíhal u Trempské boudy. Romantické místo pro romantickou událost.

IMG_5473lrIMG_5563lr

Po obřadu jsme společně s dalšími kamarády vyrazili na menší pěší výlet po okolí. Nenáročný terén na závěr vystřídal díky Cyrilově zkratce dobrodružný přechod louky-pastviny pod Trempskou boudou, která mi velmi připomínala bažiny na Kamčatce. Kdy jsem hledala, kam nejlépe šlápnout, abych nezapadla do bahna a postupovala vpřed správným směrem, jen s tím rozdílem, že tady nebyli komáři a bylo znatelně chladněji. A neměla jsem na zádech těžký batoh, jen se mi teď zase ozývalo moje operované koleno.

Na chatu jsme došli včas, jen trochu špinaví. Maso už se grilovalo a pivo už také teklo, tak jsme se mohli posilnit. V podvečer jsme ještě byli svědky dobrovolné koupele novomanžela v jezírku u chaty a dalších zábavných činností.

IMG_5656lr

Po přespání v autě na parkovišti a snídani ze zbytků hostiny jsme si cestou domů ještě zajeli na nedaleký Klínovec. Byla inverze, tak se nám nechtělo hned dolů. Cestou jsme ještě ulovili tři obří bedly.