Společně s Luckou, Vojtou a Bárou jsme si na víkend pronajali novou roubenou chatu v Orlických horách. Chata měla dokonce i saunu, takže jsme si ji pořádně užívali.
Na sobotu jsme si naplánovali hřebenovku přes Velkou Deštnou. Kluci nás ženy a děti vysadili pod Středním vrchem na křižovatce cest a pak přejeli auty na Šerpách k Masarykově chatě. My jsme se potom pěšky vydaly po značené cestě a očekávaly, že tak za hoďku je uvidíme přicházet z druhé strany. Bára tlačila kočár s Kristinkou, nebo ji vedla za ruku. Anežka dost proti pěšárně protestovala, ale měla smůlu a Lucky Matěj i Krtek celkem šli. Cestou jsme si vylezli na jeden posed. Když už jsme si říkali, že by už měli kluci dorazit, uviděly jsme je za zatáčkou, tak se rychlou chůzí přibližují. Děti jim s povykem vyrazily naproti. Anežka hned chtěla do krosničky, kterou Cyril nesl na zádech a taky v ní skoro ihned usnula. Báře Kristinka taky brzo usnula. Zastávku v bufetu pod Velkou Deštnou jsme urychlili a pak rychle na vrchol (až na vyhlídku). Bára šla napřed. U Masarykovy chaty jsme nasedli do aut a jeli do chaty.
V neděli jsme jsme si udělali kratší výlet po okolí. Cyril s Bárou hledali kešky. A večer udělal Vojta pro děti lampiónový průvod.
V pondělí jsme měli cyklo akci přes Peklo u Nového Města nad Metují. Autem do Nového Města nad Metují. Anežka jela na šlapacím kole (bez postranních koleček), ale měla jsem jí na provaze. Takže jsem jí pomáhala do kopce a taky nasedat a zastavovat. Dojeli jsme až za tmy. Cyril si udělal vlastní kolečko, pak naložil Báru s Kristinkou a nás v závěrečném úseku před Novým Městem.
V úterý jsem se konečně dostala k psaní článku na Horu draka o Kamčatce 2004 a ostatní šli hledat kešku k nějakým bunkrům.