S radostí vám oznamujeme, že se 5.1.2006 vylodila Anežka Sochorová. Má dvacet prstíků, černé vlásky a vypadá moc krásně. Od hlavy až k patě jí naměřili 48cm a na váze pod ní svítilo 3,38kg.

Anežčina cesta na svět nebyla jednoduchá, zvláště pro její maminku. Hned od začátku těhotenství bylo Lence špatně a musela se hodně snažit, aby jí pozřené jídlo zase neopustilo. Většinu prvního trimestru Lenka proležela v posteli v péči své maminky, která ji každé dvě hodiny dodávala stravu v malých dávkách, aby aspoň něco v žaludku zůstalo. Za první tři měsíce Lenka shodila přes tři kilogramy, takže pro hubeno-chtivé mám jednoduchý recept - těhotenství.

V druhém trimestru byla Anežka v klidu a maminka o ní skoro nevěděla. Avšak bylo potřeba řešit bydlení, neb ve třech bychom se do dvacetimetrové garsonky těžko poskládali. Nakonec se jsme zakoupili byt na Hájích, avšak hypotéku budeme pár pětiletek splácet. Takže pro ty, co se nemůžou odhodlat k pořízení většího bytu mám jednoduchý recept - těhotenství.

Třetí trimestr jsme strávili zařizováním bytu. Lenka krásně přibírala na váze, takže dosáhla hmotnosti o deset kilogramů těžší, než před devíti měsíci, takže pro ty, co chtějí ztloustnout mám jednoduchý recept - těhotenství.

V lednu Lence zjistili těhotenskou cukrovku a proto se doktoři rozhodli, ze budou Anežku vyvolávat. Ve čtvrtek ráno Lence dali nějaký prášek a za hodinku mi už volala, že jsem očekáván na porodním sále. Ani po šestihodinovém snažení Anežka nepostoupila ve své cestě na svět, kontrakce byly nejasné, tak nám doktorky doporučili císařský řez, pak už to šlo rychle a Anežka v 14:48 poprvé vykoukla na svět.

Lenka a Cyril