Jednou jsem potkal poutníka, který vyprávěl legendu o zvláštním mudrci... Žije prý v dalekých horách, v síních naplněných poklady moudrosti, krásy a síly. Je stále mlád a přeci starší, než kam lidská paměť sahá. Není totiž člověkem, ale rodem svým jest připočten k drakům. Zrakům lidí se neskrývá, ale žádný ze synů Adamových jej přeci nemůže spatřit na vlastní oči, jehož srdce není naplněno láskou... Vyslechl jsem ta slova a v té chvíli jsem zatoužil najít onoho tajemného mudrce a poznat jeho bohatství. I vydal jsem se pln odhodlání na cestu a ve šťastné chvíli pak potkal druha, jenž kráčel stejným směrem jako já, a naše cesty se spojily. Od té doby chodíme spolu po horách, na vrcholcích vyhlížíme kouř z dračích síní, sjíždíme řeky s touhou objevit dračí pramen, lezeme po skalách s nadějí objevit vchod do dračí jeskyně, majíce stále na paměti příslib poutníka, že ti, kteří dlouho a usilovně hledají, již ve své své cestě nacházejí i onu vytouženou Horu Draka.
ms
 
 
Beri

Josefův důl 2021

Chalupa v Josefově dole se osvědčila ve své ideální poloze. Letos jsme zde strávili nejprve jeden víked s Luckou s klukama a potom jsme tam odjeli na naše jarní prázdniny a nakonec jsme tam díky lockdownu zůstali 10 dní. Fotky z dvou lednových dnů zde: Fotky z deseti únorových dní lockdownu zde:  
více

uvnitr

Teepee 2020

Letošní sezóna byla poznamenaná Covidem. Naše týpí na zahradě u lesa pro nás bylo takovou oázou v zarouškovaných městech. Tady jsme si užívali klidu, pohody a fyzická práce nás odváděla od chmurných myšlenek. Díky častému pobytu na zahradě, (letos jme tu byli nejvíckrát za ty čtyři roky), Cyril rozšířil lanové prolézačky mezi stromy. Já jsem...
více

PA100084lr

Fotky roku 2020

Výběr zajímavých fotek zatím není konečný. Ještě ho budu upravovat.
více

01IMG_9397lr

Kalendář 2021

Autor fotografií:  Cyril: 1,2,4,5,7,8,11,12 Lenka: 3,6,9,10,13 Úprava fotografií: Lenka, Kalendář tisknulo: Kopirovani.cz.
více